Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Jaunās krievu večiņas (НОВЫЕ РУССКИЕ БАБКИ)

Laiks Vieta Cena
19:00 22.08.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, 25.00
Pirkt biļeti

22.augustā LOC Rožu zālē ar programmu “H.U.M.O.R.S.” uzstāsies publikas iemīļotais duets “Jaunās krievu večiņas” (“Novije russkie babki”)

Joku pilnie dialogi un muzikālie priekšnesumi Večiņu izpildījumā liek skatītājiem koncertos smieties līdz asarām. Tomēr ne tikai... Večiņas ir pozitīvās attieksmes paraugs. Piemērs, ka cilvēks ir spējīgs ar humoru stāties pretim dzīves grūtībām un problēmām. Un tās arī atrisināt -... smejoties. 

“Novije russkie babki” - Klaudija Ivanovna Cvetoček (Sergejs Čvanovs) un Matrjona Ivanovna Nigmatuļina (Igors Kasilovs) - ne tikai humoristi, bet arī talantīgi aktieri un režisori. Viņiem lieliski izdodas nenolaisties līdz banalitātei, iekarojot skatītāju sirdis ar ironiju, asprātībām un labu humoru, kas būs saprotams visiem. 

“Novije russkie babki” uzjautrinās publiku ar anekdotēm, parodijām, dziedāšanu un dejošanu. Apmeklētājus sagaida labākie talantīgo mākslinieku numuri, kurus pelnīti augstu novērtējuši miljoniem humoristiskā žanra cienītāju visā krievu valodā runājošajā pasaulē!

Pasākums krievu valodā.