Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Jurija Stojanova jubilejas koncerts "Tikai savējiem"

Laiks Vieta Cena
19:00 22.10.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 10.00, 12.00, 15.00, 17.00, 20.00
Pirkt biļeti

Jurija Stojanova solo koncerti nav nejauši nosaukti par "Tikai savējiem". Kā saka pats mākslinieks par savu solo izrādi: "Šis ir dziļi pārdomāts koncerts, ar kuru es uzstājos gan vairākās Krievijas pilsētās, gan citās valstīs. Man šis koncerts šķiet izdevies, aizraujošs un dinamisks, tomēr koncerta atmosfēra ir atkarīga no skatītāja, tāpēc tajā ir pietiekami daudz ekspromta, kas padara šo izrādi par lirisko stendapu. Afišās ir rakstīts "Tikai savējiem", bet tas nenozīmē, ka man gribas redzēt zālē noteiktu publiku. Es uzskatu - ja skatītājs ir atnācis uz manu izrādi, tas nozīme, ka es varu ar šo cilvēku būt sirsnīgs un vaļsirdīgs."

Šajā monoizrādē skatītājs tiek aicināts doties ceļojumā "aiz skatuves" mākslinieka privātā dzīvē, uzzināt aizraujošus stāstus, faktus, atmiņas no Jurija Stojanova biogrāfijas. Mākslinieks vēsta par tikšanos ar interesantiem cilvēkiem, par kino, teātri, televīziju, par programmu "Gorodok". Skatītāji varēs izbaudīt Stojanova mīļākās dziesmas viņa izpildījumā, redzēt ekskluzīvos videomateriālus un varēs piedalīties koncertā, uzdodot jautājumus.

2017. ir mākslinieka jubilejas gads. Jūlijā viņš atzīmēs savu 60. jubileju, kurai par godu būs papildināta koncerta programma ar vairākiem stāstiem, humoru un dziesmām.

Pasākums krievu valodā.