Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Sergeja Penkina lielkoncerts

Laiks Vieta Cena
19:00 17.12.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 17.00, 25.00, 30.00, 40.00, 50.00
Pirkt biļeti

17.decembrī LOC Arēnā ar jaunu, fantastisku 3D šovu “Muzikālā terapija” uzstāsies Krievijas estrādes “ekstravagances karalis” Sergejs Penkins.

Sergejs Penkins ir viens no tiem māksliniekiem, kuri pilnībā izpauž sevi tieši koncertos dzīvajā izpildījumā. Dziedātāja valdzinoši vilinošā četru oktāvu balss iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Sergejs Penkins izpilda ārzemju estrādes šlāgerus, pasaules klasikas šedevrus mūsdienīgā aranžējumā, popmūzikas kompozīcijas un daudz ko citu. Viņa koncertus raksturo reti sastopama sirsnība, uzticēšanās un cieņas pilna saziņa ar zāli, kā arī spīdošas prasmes savaldzināt publiku un izcili pasniegt katru dziesmu.

Sergeja Penkina koncerti vienmēr ir koši un vizuāli baudāmi, noformēti ar īpašu izsmalcinātību un gaumi. Jaunā programma izceļas pat uz šī fona: katru dziesmu krāšņāku padara atbilstoša video māksla, gaismas efektu palete, bet dinamiskās skatuves konstrukcijas ar ekrāniem rada 3D mapping (tehnoloģija, kas ļauj projicēt attēlus uz nelīdzenām vietām, mājām, sienām, un citiem objektiem) klātbūtnes efektu. Skatītāji kļūs par fantastiska stāsta lieciniekiem un koncerta pirmajā daļā nokļūs paradīzes dārzā, otrajā - vecajā Londonā, bet pēc tam senās Grieķijas amfiteātrī. Vienu no dziesmām Penkins izpildīs atrodoties milzu akvārijā! Katra dziesma šovā “Muzikālā terapija” ir maza izrāde. Koncertā izskanēs hiti “Feelings”,  “Дождь осенний”, “В другую весну”, “Призрак оперы”, “Памяти Карузо”, “Ария мистера Х” un arī jaunas dziesmas. Vienmēr populārā un brīnišķīgā mūzika moderno tehnoloģiju specefektu pavadībā, profesionālā, skaistā un dvēseliskā Sergeja Penkina balss sniegs skatītājiem izmeklētu baudījumu.