Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Grupas KEKSI 20 gadu jubilejas koncerts

Laiks Vieta Cena
19:00 13.10.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 8.00, 10.00, 12.00, 15.00
Pirkt biļeti

Latvijas rokenrola karaļi KEKSI svin 20 gadu jubileju un aicina uz kocertiem!

Leģendārā un vienmēr jaunā grupa KEKSI aicina klausītājus kopā atzīmēt 20. gadu jubileju, apmeklējot koncertus visā Latvijā. Tūre noslēgsies Jaunā gada 2. janvārī ar ikgadējo Muzikālo skudrupūzni, kas vienlaikus būs grupas līdera Aleksandra Sircova 60. gadu jublilejas koncerts. Koncertos skanēs rock&roll klasikas pērles grupas KEKSI īpašajā aranžējumā, kā arī grupas oriģināldziesmas.

“Esmu gandarīts, ka jau 20. gadus varam priecēt klausītājus ar savu spēli un nodot viņiem šo pozitīvo enerģiju un dzīvesprieku, ko sniedz rokenrols! Rokenrols ir vienmēr dzīvs! Rock’n’roll un rock’a’billy mūzika Latvijā patīk tik plašam klausītāju lokam un pulcē apmeklētāju pilnas zāles,” priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram šī koncerttūre būs dubultsvētki – tieši 2. janvārī, noslēdzot grupas 20. gadu jubilejas koncertu sēriju, ir arī viņa dzimšanas diena.

Paralēli kocertēšanai grupai šoruden ir vēl viens ne mazāk zīmīgs notikums - tiek izdots pirmais albums New Guy in Town, kas apvienos rokenrola klasiku Keksi aranžējumā, arī grupas orģināldziesmas

Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Tā 20. gadu laikā kļuvusi par vienu no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Šajos 20. gados Keksi piedzīvojuši varen raibu koncertdzīvi, kā arī priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs. Puiši spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populārajiem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi visdažādākajos vecumos, bet viņus visus vieno vārdos neizsakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku  - Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).