Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Fiksi Šovs bērniem "Pamodini Salaveci"

Laiks Vieta Cena
19:00 19.12.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 10.00, 12.00, 14.00, 17.00, 20.00
Pirkt biļeti

Fiksiki atgriežās uz skatuves ar jauniem piedzīvojumiem, šoreiz Jaungada izrādē!
Un tapēc, ka Jaunais gads ir ģimenes svetki, Simka, Noliks un kompānija parādīsies skatītājiem kopā ar saviem vecākiem! Jaunās izrādes galvenais pārsteigums – pirmo reizi uz skatuves Papus un Masja! Un viss pateicoties uzticīgiem Fiksi Šova pielūdzējem, kuri sen gaidīja šos varoņus.
Atkal pie jums ciemos: iemiļotie Fiksiki, kā tikko no ekrāna, ar originālajām balsīm un izskatu. Pirmo reizi: jaunas dekoracijas un svētku piedzīvojumi, kuros Fiksiki nekādi nespēj pamodināt Salaveci bez visu skatītāju draudzīgās palīdzības!
Ļaunie spēki iemidzināja Salaveci - tā, ka viņš var nogulēt Jauno gadu un atstāt visus bērnus bez dāvanām. Uzmanīgā pieaugušo Papusa, Masjas un profesora Čudakova vadībā jautrā, jaunā Fiksi-paaudze Simka un Noliks, iesaistīsies cīņā ar ļaundariem. Kā uzvarēt Slinkumu, Bailes un Alkatību, glābt Jauno gadu un saņemt apsveikumu personīgi no Salaveča? Tikai tādā gadījumā, ja katrs mazulis zālē piedalīsies izrādes notikumos.
Kā parasti, ar fiksikiem nebūs garlaicīgi nevienam. Jautrība, ugunīgas dejas, pazīstamas un īpašas jaungada Fiksidziesmiņas. Nepārtrauktas, interaktīvas darbības, jaunas muzikālas varoņu spēles ar zāli, kā arī sižeta harmoniska attīstība. Iemīļoti skatītāju rekvizīti – milzīgas piepūšamās dekorācijas! Un, protams, uz skatuves -  Salavecis.
Fiksiki ir atgriezušies lai atkal pārsteigtu.  Simka, Noliks, Masja un Papus aicina skatītājus uz īpašu ģimenes programmu! Nenoguli piedzīvojumus – pamodini Salaveci! Protams, kopā ar Fiksikiem. Izrādes ilgums – 55 minūtes bez pārtraukuma.
Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Pasākums krievu valodā.