Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Deju izrāde "Elpojot Tevi"

Laiks Vieta Cena
19:00 10.12.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, 25.00
Pirkt biļeti

10.decembrī LOC Rožu zālē Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) prezentēs skatītājiem izrādi “Elpojot tevi” - otro no unikālu izrāžu sērijas “Šovs zem lietus”.

Šis ir izrādes “Starp mani un tevi”, kuru ar sajūsmu Latvijas publika uzņēma pagājušajā ziemā, turpinājums! 

Deju teātra «Iskušenije» (Kārdinājums) iestudējumi — tās ir lieliskas šova izrādes, kas apvieno sevī dažādu stilu horeogrāfiskus numurus un teicamas muzikālas kompozīcijas, mīlas stāstu romantiku un neiztrūkstošu enerģiju, saskari ar zāli, draivu un humoru. 

Cik bieži attiecībās ar mīļotajiem jūs esat nonākuši līdz bezdibeņa malai un esat bijuši gatavi saraut visu, kas jūs vienoja gadiem ilgi?

Cik bieži jūs esat iedomājušies par to, ka dzīve ir jānovērtē? Mūsdienu pasaulē ar šiem jautājumiem nākas saskarties arvien biežāk.

Stāstītājs dalās ar savu pieredzi, samilzušiem aizvainojumiem par it kā izgaisušu mīlestību.

Bet monologa gaitā, viņš saprot, ka nevajadzēja novest savas attiecības līdz šķiršanai, viņi saprot cik dārgi bija viens otram.

Teātra aktieri ar ķermeņa plastikas palīdzību zālei pusotras stundas laikā sniegs pārdzīvojumu un spilgtu emociju piesātinātu izrādi. Priekšnesums tiks papildināts ar lieliskām muzikālām kompozīcijām.

Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) ir viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šajā mākslas novirzienā. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetēm jau ir notikušas 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes ir atzīts par «Labāko Krievijas projektu».

Teātra pamatsastāvs - desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrēs visplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Rekomendē skatītājiem no 12 gadiem.

Pasākums krievu valodā!