Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Karaliskā Improvizācijas teātra viesizrāde

Laiks Vieta Cena
19:00 20.10.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 8.00, 9.00, 10.00
Pirkt biļeti

Karaliskais Improvizācijas teātris (KIT), uzsākot desmito darbības sezonu, saglabās vienu no mīļākajām tradīcijām doties viesizrādēs: 20. oktobrī plkst. 19.00 KIT viesosies Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē.

Improvizācijas teātris sola aizrautīgi pavadītu vakaru un nemazums pārsteigumu. Izrādē valda skatītājs, kura klātbūtne vislielākajā mērā nosaka izrādes saturu, virzību un noskaņojumu, smiešanās ir labais tonis un humors - zelta vērtē.

Jānis Skutelis, KIT dibinātājs, vadītājs un pieredzējušais improvizators stāsta, ka “Improvizācijā ir ap simt dažādu improvizēšanas formu: mēs stāstām stāstus. Tie sanāk smieklīgi nevis tāpēc, ka mēs jokotos, vai mēs esam nenormāli asprātīgi, bet tāpēc, ka tie rodas šeit, uz vietas. Un tā ir taisnība, ka improvizācijas pasaulē jaukākais ir tas, ka skatītājs piedalās stāsta tapšanā.”

Izrādes programma - nemainīgi improvizēta, nekaitīgi vitalizējoša un nevainīgi ieturēta komēdijas žanrā. KIT piedāvā dažādus improvizācijas formātus; īsās formas, garās fomas, muzikālās formas, tematiskās formas un, iespējams, pat arī netaktiskās. Kam mums tas? Lai jautrāk jums un mums, protams!

Karaliskais improvizācijas teātris darbojas jau desmito sezonu. Improvizācijas teātra izrādes ir gan komēdijas, gan citos žanros, katrā ziņā notikuma veidotāji ir domājuši par to, lai jūs saņemtu kalitatīvu izklaidi.  Izrādē piedalās Karaliskā improvizācijas teātra improvizātori:  Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Emīls Mednis, Jurijs Djakonovs un Anete Bendika; Muzikālais noformējums - Valters Osis

Aktieru sastāvs var mainīties.
Vairāk informācijas: http://www.karaliskais.com