Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

"Tautumeitas" un "Auļi" koncerts

Laiks Vieta Cena
19:00 06.12.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 20.00, 30.00
Pirkt biļeti

Liepājā projekta “TAUTUMEITAS UN AUĻI “ koncerts !

Šī gada 6. decembrī LOC Rožu zālē norisināsies unikāla koncertprogramma, kurā apvienotas Latvijas tautas mūzikas grupa “AUĻI” un šī brīža viena no lielākajām aktualitātēm tradicionālās mūzikas grupa “TAUTUMEITAS” !

Mūzikas grupu „Auļi” un „Tautumeitas” sadarbībai gluži likumsakarīga ir kāzu tēma. Auļu dūdu un bungu spēcīgais skanējums visnotaļ pārstāv vīrišķo elementu, bet Tautumeitas (pats grupas nosaukums jau ietver sevī kāzu tematiku - tautās iešanu), ar izteikti maigāku skanējumu, tomēr gana jaudīgu daudzbalsīgo dziedāšanu, pārstāv sievišķo. Tāpat kā dzīvē jaunajam pārim pēc kāzām ir jāiemācās sadzīvot, lai viens nenomāktu otru, arī mūzikā „Auļi” un „Tautumeitas” meklē saskaņu, viens otru papildinot.

"Auļi” ir Latvijas tautas mūzikas grupa, kas paši sevi dēvē par "dūdu un bungu grupu”. Grupa galvenokārt izpilda instrumentālo mūziku — dažādu latviešu tradicionālo tautas deju un dūdu melodiju aranžējumus, citu Eiropas tautu tradicionālās melodijas, kā arī savus oriģinālos skaņdarbus un tautasdziesmu aranžējumus.

"Tautumeitas” ir tradicionālās mūzikas grupa, kurā apvienojušās sešas mūziķes, kuras tieši šobrīd iemantojušas milzīgu popularitāti pateicoties televīzijias šovam X FAKTORS !
Šobrīd dalībnieces izkopj latviešu tradicionālo daudzbalsīgo dziedāšanu, kas viņām ir sevišķi tuva. Dziesmas spēks un kopīgi radītā balsu rezonanse veido īpašu un atmiņā paliekošu skaņu.

Šāda mēroga un noskaņas pasākums uz Rožu skatuves dēļiem norisināsies pirmo reizi - abas grupas kopā vieno pie 20 māksliniekiem, koncerta muzikālo programmu papildinās īpašas dekorācijas un gaismu šovs, zīmīgi ir tas, ka līdz šim šo abu apvienību pagaidām vēl nedaudzie koncerti Latvijas koncertzālēs ir bijuši pilnībā izpārdoti !

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, CIRCLE K.