Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Nacionālā šķirnes suņu izstāde

Laiks Vieta Cena
10:00 10.12.2017 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 2.00, 3.00, 5.00

9. un 10. decembrī  LOC arēnā norisināsies ikgadējās Liepājas Dzīvnieku Audzētāju biedrības rīkotās nacionālās šķirnes suņu izstādes.

Dalībai izstādē pieteikti daudzu suņu šķirņu pārstāvji no Latvijas un tās kaimiņvalstīm. Šoreiz suņa eksterjera un rakstura kvalitātes atbilstību šķirnes standartam vērtēs starptautiskie eksperti no Lietuvas, Krievijas un Serbijas. Tiesnešu darbu ringā un interesējošās suņu šķirnes ikviens interesents varēs vērot dienas pirmajā pusē (no 10:00 līdz 13:00).  

Pauzēs starp ekspertīzēm un izstādes noslēdzošajiem šoviem tradicionāli uzstāsies Liepājas kanisterapijas komanda. 

No 16:00 galvenajā arēnā norisināsies konkursi, kuros savā meistarībā sacentīsies mazie hendleri (speciāli apmācīti suņu demonstrētāji), redzēsiet pāru un audzētavu iznācienus un par titulu „Izstādes labākais suns” spēkosies spilgtākie savu šķirņu pārstāvji.

Izstāde ir lieliska iespēja vienuviet redzēt skaistus suņu šķirņu pārstāvjus, uzrunāt to saimniekus, kā arī iegūt pilnīgāku izpratni par interesējošās šķirnes vajadzībām tieši no speciālistiem -  pieredzējušiem audzētājiem un suņu īpašniekiem. 

Visas dienas garumā šeit būs iespējams iegādāties arī preces dzīvniekiem.
Ieejas maksa apmeklētājiem: pieaugušajam - 5 eur, bērnam – 2 eur,  vienam izstādes dalībnieka pavadonim – bezmaksas ieeja, katram  nākamajam – 3 eur.