Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Humora izrāde - Made in Latvia

Laiks Vieta Cena
19:00 16.01.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 15.00
Pirkt biļeti

Humora izrāde  "Made in Latvija" 16.janvārī plkst. 19.00  Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē
Piedalās labākie  humora meistari no Latvijas teātriem.  

"Made in Latvija" – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves  situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti un dziesmu parodijas.  Krāšņi tērpi, dziesmas, dejas, joki un parodijas -  tas viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ...  “savārījuši”. 

Izrāde savu ceļu pie skatītājiem uzsāka jau pagājušajā gadā un jau ir piedzīvojusi neskaitāmus “anšlāgus” un stāvaplausus visā Latvijā.  

Asprātīgajās dziesmu parodijās skatītāji ar smaidu varēs izsekot līdzi Dzintara Čīčas skatuves gaitām – no Bērnu Eirovīzijas līdz pat atpazīstamajām Likteņlīnijām. Būs skatāmi arī dažādi muzikāli brāļi – Kokari, Laivenieki , Ziemeļi u.c.. Cienījamais Maestro mēģinās “izbīdīt” pasaulē Žoržu Siknu, kurš iepriecinās skatītājus, izpildot dziesmas dažādās valodās, kuras pats ne vienmēr saprot. Būs arī neatkārtojamie “Čikāgas piecīši”, kuru uzstāšānās daudziem skatītājiem liks pārdomāt – tas ir vai nav pats Armands Birkens, kurš tik sirsnīgi dzied par to, ka  “… Varbūt, ka mēs kādreiz satiksimies …” 

Režisors – Mārtiņš Egliens, humora meistars, kura asprātību skatītājiem bija iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra “Žurkas”uzvedumos. 
Arī šajā izrādē Mārtiņš piedalīsies gan kā izrādes vadītājs, gan dažādu tēlu atveidotājs un dziedātājs. 
Vēl piedalās: Mārtiņš Brūveris -  Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus un to muzikālos priekšnesumus; Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas;  Kristians Kareļins – Nacionālā teātra aktieris un komiķis;  Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise;  Skatītāju mīlulis Ivars Kļavinskis no Nacionālā teātra.