Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA"

Laiks Vieta Cena
19:00 17.03.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 5
Pirkt biļeti

Aizsākot Latvijas mēroga jauniešu iniciatīvu "Pisēta izAicina", 2018. gada 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā norisināsies vēl nebijis un unikāls lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA". Koncerts pulcēs teju 200 talantīgus jauniešus (solistus, muzikālās apvienības, dejotājus un citus) no visas Latvijas, kā arī vairākus populārus Latvijas mūziķus, to skaitā Valters Pūce no grupas Dagamba, Jānis Aišpurs no The Sound Poets, komponists Uldis Marhilēvičs, grupa My Radiant You, džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, hiphipa dziedātāja Viņa, īstajā vārdā Zelma Jēgere, Andris Ērglis, Žoržs Siksna, Aigars Kalviņš, Ance Krauze, kā arī rokmūziķis Ivo Fomins.

 

Koncerta programma priecēs gan jaunākos apmeklētājus, gan latviešu mūzikas cienītājus daudzu gadu garumā, kā arī piedāvās dažādas dejas performances un īpašus šovus, piedaloties 2017. gada pasaules ielu vingrošanas čempionam Danielam Laizānam un profesionālam BMX braucējam Dāvim Dudelim. Pasākumu vadīs šarmantā Dagmāra Legante un Aigars Kārkliņš.

 

"LIEPĀJA izAICINA" ir vienīgais valsts simtgadei veltītais populārās mūzikas notikums, kas tik kuplā skaitā pulcēs jauniešus. Projekts ir īpašs arī ar to, ka arī tā plānošanā un organizēšanā ļauts iesaistīties pašiem jauniešiem. Kamēr ar pasākuma režisoru Intaru Rešetinu un dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci notiek aktīvs darbs pie koncerta scenārija, citi jaunieši nododas grandiozas skatuves scenogrāfijas izveidei un pasākuma publicitātes plānošanai.