Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Komēdija Trīs antikvāra vēlēšanās

Laiks Vieta Cena
19:00 04.11.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 10.80, 12.60, 17.10, 21.60, 26.10
Pirkt biļeti

‘’Trīs antikvāra vēlēšanās”


Režisors: Pjotrs Beliškovs
Lomās: Aleksejs Buldakovs, Vadims Andrejevs, Pjotrs Beliškovs, Jūlija Sules, Irina Sirotinskaja

Pasākuma valoda: krievu

Katrs no mums cenšas izmainīt savas dzīves ierasto ritējumu un izrauties no ikdienas. Bet, nez kāpēc, mēs to atliekam, domādami, ka arī rīt nebūs par vēlu.

‘’Trīs antikvāra vēlēšanās” – tas ir ļoti smieklīgs stāsts par cilvēkiem, kas dzīvo elitārā piepilsētas ciematā, krāšņā namā, un, uzskata, ka viņu dzīve ir izdevusies. Viņi ir bagāti, cienīti un neatkarīgi. No viņiem šai dzīvē ir ļoti daudz kas atkarīgs. Un lūk, kādā jaukā dienā, liktenis veic strauju pagriezienu un laimīgā, sakārtotā dzīve vienā mirklī sabrūk.

Viktors Sergejevičs, antikvārs no Rubļovkas, kuru attēlo lieliskais Aleksejs Buldakovs, negaidīti uzzina, ka viņam ir atlicis tikai mēnesis, ko dzīvot. Šī ziņa liek viņam pārskatīt savus uzskatus par daudzām lietām. Viss, kas viņam šķita svarīgs un vērtīgs, ir kļuvis smieklīgs un nenozīmīgs. Un viņš nolemj darīt to, ko nekad dzīvē nav darījis…

Cīnoties ar likteni, galvenais varonis un viņa līdzgaitnieki, kurus attēlo Vadims Andrejevs, Jūlija Sules un Irina Sirotinska, atklās sevī daudzas prasmes un talantus, par ko iepriekš pat nenojauta! Un atradīs atbildi uz mūžīgo jautājumu – kāpēc mēs dzīvojam?

Viss šis stāsts ir bagātināts ar lieliskiem jokiem, dziesmām un dejām, kas viennozīmīgi uzlabos skatītāju garastāvokli!