Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

RIKARDIONS koncerts

Laiks Vieta Cena
19:00 14.09.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 6.00, 8.00, 10.00, 12.00
Pirkt biļeti

Vasaras noslēgumā, Zelta rudenī – septembrī, Tev ir iespēja „ielēkt” lustīgajā Rikardiona vilcienā. Vilciens kursēs caur 10 skatuves gadiem. Lielisks brīdis uzburt sajūtas kā dziesmā: „Paliksim tur, paliksim tur, kur vasara”… daudzpunktes vietā liekot sev pazīstamas izjūtas, smaržas un iespaidus.

Rikardions, ar savu komponēto dziesmu "Vilciens",  šogad, 16 jūnijā uzvarēja šova "Latvijas Sirds dziesma'' finālā un balsotāju rezultātā, izcīnīja godpilno 1. vietu! Mūziķis 2016. gadā par savu komponēto dziesmu "Mīlas tuksnesis" saņēma prestižo "Bezgalības balvu". Mūziķis 2017. gadā martā izlaida savu pirmo solo albumu "Džamba džasā". Smaidīgais akordeonists ar īpašo balsi 2011. gadā ieguva popularitāti realitātes šovā ''Okartes Skatuve'' un, toreiz viņa pārstāvētā grupa ''Jātnieki'' šova finālā uzvarēja. Mūziķis uz lielās skatuves ir jau 10 gadus un par godu šī gada panākumiem ir ieplānoti 6 koncerti visā Latvijā.

Koncertā dzirdēsiet jau iemīļotas un populāras Rikardiona dziesmas. Neizpaliks pa kādam pārsteigumam un jaunumam.

       Jūsu priekam un bagātākam baudījumam uz skatuves pievienosies īpašie viesi:

Kristīne Šomase uzstāsies ar savām oriģināldziesmām; Dziesminieks Haralds Sīmanis ar savu neatkārtojamo balsi liks sirdij pukstēt straujāk; Dzirdēsiet un redzēsiet arī grupas „Wake Up” vokālistu Edgaru Balodi.

       Par lustīgo, kustīgo un atraktīvo muzikālo pavadījumu rūpēsies dzīvā grupa.

       Būs iespēja iegādāties Rikardiona albumu.

       Koncerta ilgums 2,5 stundas.