Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Stasa Mihailova koncerts

Laiks Vieta Cena
18:00 07.10.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 15.00, 25.00, 30.00, 40.00, 80.00
Pirkt biļeti

Publikas mīlulis un viens no harizmātiskākajiem izpildītājiem – Stass Mihailovs – mākslinieks, kura koncerti vienmēr gūst grandiozus panākumus.
7. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā Stass Mihailovs prezentēs savu jauno programmu
«Лучший день», kurā tiks izpildīti jau iemīļotie hīti, kā arī jaunās dziesmas.
Stasu Mihailovu pelnīti var uzskatīt par miljonu sieviešu elku. Viņš ir viens no retajiem māksliniekiem, kas nemēģina izcelties ar košiem skatuves tērpiem vai skandaloziem gājieniem, tomēr viņš savaldzina ikvienu klausītāju. Kas gan ir viņa veiksmes fenomens? Pirmkārt, patiesums viņa dziesmās, kurās spilgti un emocionāli tiek attēlotas cilvēku attiecības. Otrkārt, dziedātāja neatkārtojamā balss, kas aizskar visdziļākās dvēseles stīgas. Treškārt, viņa sirsnība, ar kādu Stass vēršas pret auditoriju.
Savos koncertos Stass Mihailovs rada neatkārtojamu atmosfēru, kas piepildīta ar romantiku un mīlestību. Katra mākslinieka uzstāšanās ir unikāla un atšķiras viena no otras, jo tas netiek mākslīgi iestudēts, bet veidojas no Stasa dialoga ar publiku starp dziesmu izpildījumiem. Viņa repertuārs ir ļoti plašs. Tās var būt lēnas, instrumentālas dziesmas par dzīvi un cilvēka sūtību uz zemes, kā arī aizrautīgas polkas. Tās var būt gan liriskas romances, gan jautras deju kompozīcijas. Mākslinieka daudzveidīgajā mūzikā dzirdams gan rokenrols un pop mūzika, gan klasiskie motīvi un austrumu arabeskas – burtiski visi mūzikas stili atblāzmojas viņa mūzikā.