Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Starptautiskā suņu izstāde 2018

Laiks Vieta Cena
10:00 08.12.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 2.00, 3.00

Arī šogad 2. Adventes laikā Liepāja pulcina suņu mīļus no tuvākas un tālākas apkaimes. Dalībai izstādēs pieteikti vairāk kā 600 šķirnes suņi.

Lai vērtētu suņa eksterjera un rakstura kvalitātes atbilstību šķirnes standartam šoreiz pie mums ieradīsies starptautiskie eksperti no Lietuvas, Krievijas, Serbijas, Baltkrievijas un Itālijas. Tiesnešu darbu ringā un interesējošās suņu šķirnes ikviens interesents varēs vērot dienas pirmajā pusē (no 10:00 līdz 15:30).

Pirms izstādes noslēdzošajiem šoviem, ap plkst 15:30,  ikviens interesents laipni lūgts uz suņu šķirņu paraugdemonstrējumiem, kur skatītāji tiks iepazīstināti ar suņu šķirņu daudzveidību, demonstrējot viņu fiziskos dotumus un  raksturojot pēc rakstura, kā arī stāstot par to, kādam mērķim šie suņi selekcionēti.

No 16:00 galvenajā arēnā norisināsies konkursi, kuros savā meistarībā sacentīsies mazie hendleri (speciāli apmācīti suņu demonstrētāji), redzēsiet pāru un audzētavu izgājienus un par titulu „Izstādes labākais suns” spēkosies spilgtākie savu šķirņu pārstāvji.

Izstāde ir lieliska iespēja vienuviet redzēt skaistus suņu šķirņu pārstāvjus, uzrunāt to saimniekus, kā arī iegūt pilnīgāku izpratni par interesējošās šķirnes vajadzībām tieši no speciālistiem -  pieredzējušiem audzētājiem un suņu īpašniekiem.

Visas dienas garumā šeit būs pieejama plaša tirdzniecība, kur vienuviet iegādājamas dažādas preces dzīvniekiem.

Nāc un iepazīsti mūsu labākos četrkājainos draugus!