Darbspēju noteikšana

Funkcionālais darbspējas tests – veic izturības darbaspēju noteikšanai un sliekšņu noteikšanai. Tests sastāv no laktāta sliekšņu testa un sirds frekvences monitoringa sportistam atrodoties uz skrejceliņa vai CYCLUS velo trenažiera. Pēc rezultātu iegūšanas sportists var pielāgot savu treniņa plānu. Tests ir noderīgs dažādu komandu sporta veidu pārstāvjiem, taču pamatā tests domāts garo distanču skrējējiem, riteņbraucējiem, airētājiem un līdzīgu sporta veidu pārstāvjiem. Vēršam uzmanību, ka testā netiek sniegta medicīniska informācija vai izziņa par kopējo sportista veselības stāvokli.

Wingate anaerobo darbspēju tests – nosaka anaerobās izturības darbspējas un anaerobā jauda. Tie ir svarīgi faktori, jo prasa maksimālu piepūli uz īsu laiku. Rezultāti noderīgi tiem, kuru sportā bieži jāizpilda īsi un ātri uzrāvieni, kā piemēram hokejistiem, futbolistiem, florbolistiem, tenisistiem un līdzīgu sporta veidu pārstāvjiem.

EKG miera stāvokļa tests – ļauj novērtēt un iegūt vērtīgu informāciju par sirds funkcionālo stāvokli. Procedūras laikā tiek iegūts sirds aktivitātes elektroniskais ieraksts, pateicoties uz ķermeņa virsmas  uzlīmētajiem elektrodiem. Ieraksts tiek veikts īslaicīgi un cilvēkam atrodoties miera stāvoklī.

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 55, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+371) 25779990
  • E-pasts maneza@loc.lv