Fizikālā medicīna

Ultraskaņa ar / bez fonoforēzes – izmanto, lai nostiprinātu saistaudus un paplašinātus asinsvadus, uzlabojot mikrocirkulāciju un šūnu vielmaiņu, veicina iekaisuma mazināšanos, šķīdina rētaudus un uzlabo audu reģenerācijas un uzsūkšanās procesus. Terapijas laikā ultraskaņas viļņu enerģiju pārveido siltuma enerģijā, kura izraisa audu sasilšanu, tādējādi aktivizējot organisma bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus.

Transkutāna elektriskā nervu stimulācija (TENS) – tiek pielietota, lai samazinātu sāpes. Viens no elektroanestēzijas, nervu un muskuļu stimulācijas veidiem. Terapijas laikā uz ādas tiek novietoti elektrodi, kuri, ar dažādas intensitātes impulsu strāvas palīdzību, stimulē nervu receptorus.

Magnētterapija - veicina audu asinsriti, mazina tūsku, iekaisumu un sāpes. Terapijas laikā tiek izmantots drošs magnētiskais lauks, kurš ārstē saistaudu sistēmas, nervu sistēmas slimības, traumatiskus bojājumus, distrofiskas, deģeneratīvas un traumatiskas balsta – kustību aparāta slimības vai bojājumus.

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 55, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+371) 25779990
  • E-pasts maneza@loc.lv