Fizioterapeits


Fizioterapeita konsultācija – veic, lai izvērtētu kopējo fizisko funkcionālo stāvokli. Izvērtēšana notiek ievācot anamnēzi, veicot stājas un gaitas analīzi, analizējot kustību apjomu un kvalitāti, izvērtējot muskuļu funkciju (spēka, garuma, izturības), veicot motorās kontroles analīzi, ķermeņa izjūtas un apzināšanās novērtējumu, kā arī izvērtējot muskuļu un saišu saspringumu. Fizioterapeita konsultācija pieejama ikvienam – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, grūtniecēm, sporta entuziastiem, profesionāliem sportistiem u.c.

Pasīvo kustību izstrāde – procedūras laikā fizioterapeits sastāda vingrojumus, lai atjaunotu kustības traumētās locītavās, kurās ilglaicīgi nav bijušas mobilitātes. Visbiežāk procedūra nepieciešama, piemēram, ja traumēti elkoņi, plīsušas ceļu locītavu priekšējās krusteniskās saites, stipri sasistas un pat lauztas rokas un kājas, kā arī citām līdzīgām traumām.

Ārstnieciskā vingrošana – uzlabo muskuļu spēku, palielina kustību apjomu, uzlabo locītavu stabilitāti, vispārējo ķermeņa līdzsvaru un koordināciju, koriģē stāju un gaitu. Nodarbības laikā tiek izpildīti muskuļus spēcinošie vingrinājumi, muskuļu stiepšanas vingrojumi un tehnikas, mīksto audu tehnikas un locītavu mobilizācijas, līdzsvara un koordinācijas vingrojumi. Pirms ārstnieciskās vingrošanas uzsākšanas klientam nepieciešama LOC Sporta veselības centrā praktizējoša fizioterapeita konsultācija. Ārstnieciskā vingrošana pieejama ikvienam – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, grūtniecēm, sporta entuziastiem, profesionāliem sportistiem u.c. Nodarbības notiek individuāli, mazā slēgtā grupā vai atvērtā grupā.

Ārstnieciskā masāža – uzlabo locītavu un muskuļu vielmaiņu, uzlabo limfriti un asinsriti, mazina muskuļu saspringumu un muskuļu sāpes un uzlabo muskuļu garumu un saistaudu mobilitāti. Masāžu pielieto dažāda veida saslimšanu ārstēšanai un profilaksei, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu kopumā. Kombinējot ar citām fizioterapijas tehnikām (ārstniecisko vingrošanu, fizikālās terapijas procedūrām, manuālo terapiju, u.c), uzlabojas masāžas ārstnieciskais efekts. Pirms ārstnieciskās masāžas kursa uzsākšanas klientam nepieciešama LOC Sporta veselības centrā praktizējoša fizioterapeita konsultācija vai ārstējošā ārsta nosūtījums (ģimenes ārsts, traumatologs, neirologs, fizioterapeits). Ārstnieciskā masāža pieejama ikvienam – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, grūtniecēm, sporta entuziastiem, profesionāliem sportistiem u.c.

Fizikālās medicīnas procedūras – pielieto dažādu slimību un traumu ārstēšanai un rehabilitācijai.

Kinezioloģiskā teipošana – mazina sāpes, tūsku, hematomas, uzlabo mikrocirkulāciju un muskuļu funkciju, stabilizē locītavas un saites, kā arī palīdz koriģēt stāju. Procedūras laikā tiek izmantota speciāla elastīga, pašlīmējošā saite, ar kuras palīdzību uzlabojas organisma fiziskais stāvoklis. Parasti teipošanu izvēlas kā papildmetodi fizioterapijai, ārstnieciskai vingrošanai un fizikālajām procedūrām. Kinezioloģiskā teipošana pieejama ikvienam – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, grūtniecēm, sporta entuziastiem, profesionāliem sportistiem u.c.
 

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 55, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+371) 25779990
  • E-pasts maneza@loc.lv