LEDUS HALLE

Individuālā apmeklējuma noteikumi no 13.10.2021. saskaņā ar MK rīkojumu Nr.720:

- personām no 12 gadiem, kurām ir COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (QR kods), kas apliecina, ka personai ir pabeigts vakcinācijas cikls vai pārslimojusi COVID19 infekciju;
- bērniem līdz 11 gadiem, kuriem ir COVID19 pārslimošanas sertifikāts (QR kods);
- jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Kopš 2014. gada novembra, Liepājas Olimpiskā centra pārziņā ir LOC Ledus halle. Tā ir pilsētnieku un tās viesu iecienīta slidošanas vieta. Savu mājvietu ledus hallē ir radušas HK „Liepāja” komanda un Liepājas sporta spēļu skolas hokeja komandas, kurās nodarbojas vairāk kā 150 jauno hokejistu. 

Ledus hallē ir vairāk kā 1143 sēdvietu un gandrīz tikpat daudz stāvvietu. Izmantojot speciālo grīdas segumu, ledus halle iegūst vietu, kas var tikt izmantota koncertu, pasākumu, izstāžu un kultūras pasākumu organizēšanai.

Laika gaitā ledus halle ir paplašināta. Tagad  izveidota arī kafejnīca, modernas ģērbtuves, aprīkota trenažieru zāle, sauna un konferenču telpa.

pdf_ikona.png Cenrādis

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 1, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+ 371) 634 81840
  • E-pasts slidotava@loc.lv

PARTNERI

  • LOC Ledus halle iekšējās kārtības noteikumi Apskatīt
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē