BASEINS & SPA


Strādājam epidemioloģiski drošajā jeb zaļajā zonā (MK noteikumi Nr.662 un MK rīkojums Nr.720), kas paredz, ka gan personāls, gan apmeklētāji var uzrādīt Covid-19 sertifikātu (ir noslēguši vakcinācijas procesu vai izslimojuši Covid-19). 

Ierodoties LOC Baseins&SPA, visām personām ir jāuzrāda Covid-19 sertifikāts QR koda veidā un personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, dzimšanas apliecība), izņemot:

bērni no 12 gadu vecuma, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, pieaugušo ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pavadībā, uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu;

bērni līdz 12 gadu vecumam pieaugušo ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pavadībā epidemioloģiski drošā vidē var atrasties bez sadarbspējīga sertifikāta.

QR kodu iespējams lejuplādēt tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas - https://covid19sertifikats.lv/.


LOC Baseins&SPA ir lielākais un modernākais peldbaseinu un SPA centrs Kurzemē ar lielo, mazo peldbaseinu un SPA kompleksu, kurā ietilpst gan dažāda veida ūdens atrakcijas bērniem, gan atpūtas un relaksācijas iespējas pieaugušajiem. Pēc aktīvas atpūtas ūdenī ikvienam ir iespēja apmeklēt piecu veidu pirtis (sauso saunu, mitro saunu, sāls saunu, turku pirti, aromātisko pirti) un dažāda veida masāžas baseinus. Baudot atpūtu SPA zonā, ir iespēja veldzēt slāpes un baudīt veselīgu, svaigi spiestu sulu Tropical kokteiļu bārā.

SPA DARBA LAIKS

  • Otrdiena - Svētdiena Otrdiena - Svētdiena 11.00 - 21.00

Lielā baseina darba laiks

  • Pirmdiena - Piektdiena Pirmdiena - Piektdiena 8.00 - 21.00
  • Sestdiena, Svētdiena Sestdiena, Svētdiena 11.00 - 21.00

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 39, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis + (371) 634 80000
  • E-pasts baseins@loc.lv

PARTNERI

  • LOC Baseins&SPA iekšējās kārtības noteikumi Apskatīt
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē