Aicinām pievienoties mūsu komandai, darbam Olimpijas stadionā un Futbola hallē ēkas un teritorijas dežurantus/es (3 vakances).
 
SIA “OC Liepāja” mērķis ir veicināt iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sportu, nodrošinot pilsētas iedzīvotāju pietiekamu fizisko aktivitāti un izpratni par fizisko aktivitāšu nepieciešamību veselības saglabāšanā un nostiprināšanā, par prioritāriem atzīstot virzienu – bērnu un jauniešu sports, sports visiem, attīstību, kā arī turpināt attīstīt augstu sasniegumu sportu, uzturot kvalitatīvu sporta infrastruktūru pilsētā.

SIA "OC Liepāja" nodrošina Liepājas valstspilsētas pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu (sporta bāzes) apsaimniekošanu, sporta sacensību un citu sporta pasākumu rīkošanu.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai, darbam Olimpijas stadionā un Futbola hallē ēkas un teritorijas dežurantus/es (3 vakances).

Prasības:
- Vismaz vidējā izglītība un praktiska darba pieredze ar klientiem;
- Teicamas valsts valodas zināšanas;
- Atbildības sajūta un precizitāte;
- Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām un pielāgoties situācijai;
- Komunikācijas prasmes un vienmēr pozitīva attieksme;
- Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
- Pieredze saimniecisku darbu plānošanā, organizēšanā un realizēšanā;

Darba pienākumi:
- Nodrošināt un koordinēt stadiona un futbola halles darbu kopumā, saskaņā iekšējās kārtības noteikumiem un noslodzes grafiku.
- Uzraudzīt stadionā esošo infrastruktūru, rūpēties, lai stadionā un futbola hallē pieejamie futbola laukumi būtu tehniskā un vizuālajā kārtībā.
- Izsniegt ģērbtuvju atslēgas, nodrošināt tīrību un kārtību telpās un teritorijā.
- Atbildības sajūta, pieredze darbā ar cilvēkiem, prasme strādāt komandā.
- Koordinēt un uzraudzīt klientu plūsmu.
- Nepieciešamības gadījumā veikt citus darba devēja uzdotos darba pienākumus.

Piedāvājam:
- Iespēju iegūt pieredzi un jaunas zināšanas;
- Stabilitāti un sociālās garantijas;
- Stundas likme EUR 4,50 (bruto).

Profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un Motivācijas vēstuli latviešu valodā, lūdzam sūtīt līdz 2022.gada 21.novembrim uz e-pastu: sintija.kemere@loc.lv ar norādi – Dežurants, vai iesniegt personīgi SIA “OC Liepāja” stadions “Daugava” administrācijas ēkā dežurantei (Jūrmalas parks 3, Liepāja), ar norādi – Dežurants. Tālrunis informācijai +371 63483888

Mēs augsti novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē