SPORTA VESELĪBAS CENTRS

Sporta veselības centrs( kods - 170000182) izveidots, lai nodrošināt visu sporta veidu un vecuma sportistiem kvalitatīvu sporta diagnostikas un rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību, kas nodrošinās kvalitatīvāku treniņu procesu sportistiem, kā arī uzlabos traumu profilaksi, kas savukārt ļaus sasniegt labākus rezultātus.

Sporta veselības centrā var veikt funkcionālās sagatavotības testu, kurā ietilpst –slodzes tests uz veloergometra Cyclus vai skrejceliņa HP Cosmos ar sirds ritma monitoringu, Vo2 max testa veikšana ar Cortex Matalyzer sistēmu, laktāta tests slodzes laikā, foto un video reģistrēšana skriešanas tehnikas analizēšanai, kā arī iespēju novērtēt ķermeņa kompozīciju ar ,,Seca’’ svariem un funkcionālo kustību un mobilitātes testus ar FMS un FMS “Y” metodēm, pēc kurām tiek sagatavoti ieteikumi funkcionālo kustību un mobilitātes uzlabošanai.

Turklāt Sporta veselības centra specialisti piedāvā plašu fizioterapijas pakalpojumu klāstu – konsultācijas, sporta un ārstnieciskās masāžas, klasisko un kenizio teipošanu, ārstniecisko vingrošanu un fizikālās terapijas- magnētterapijas, TENS un ultraskaņas procedūras.

Sporta veselības centrā pieņem pieredzējuši un kvalificēti speciālisti: sporta ārsts Ģirts Mandrovicks, sertificēts fizioterapeiti Oskars Muižnieks, Aiga Korpa un Agnese Rāte..

pdf_ikona.png Cenrādis

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 55, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis + (371) 25 779 990
  • E-pasts maneza@loc.lv
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē