ROŽU ZĀLE

Rožu zāle ir Olimpiskā centra koncertu un konferenču zāle, kura  piemērota koncertu rīkošanai, jo tā rekonstruēta, ņemot vērā labas akustikas nodrošināšanas principus. Skatītāju zāles slīpā grīda garantē labu redzamību no jebkura skatu punkta. Skatītāju zāles krēsli ir aprīkoti ar izbīdāmiem, konferenču vajadzībām pielāgotiem galdiņiem. Papildus konferenču vajadzībām izveidotas 3 tulkotāju kabīnes starptautisku konferenču rīkošanai. Pasākumu vizuālai daudzveidībai izmantojams lielais video projektors ar ekrānu.

Koncertzāle aprīkota ar profesionālu gaismas un skaņas tehniku, kas atbilst paredzamajam un daudzfunkcionālajam zāles pielietojumam - teātra izrāžu, klasiskās mūzikas koncertu, dejotāju priekšnesumu un citu pasākumu apskaņošanai un izgaismošanai. Zāle nodrošināta ar nepieciešamajām skaņas apstrādes iekārtām un piederumiem (mikrofoniem, statīviem u.c.).

OLIMPISKAIS CENTRS DARBA LAIKS

  • Sestdienās, Svētdienās Sestdienās, Svētdienās 8.00-16.00
  • Pirmdiena - Piektdiena Pirmdiena - Piektdiena 8.00-22.00

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 39, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+ 371) 634 83888
  • E-pasts info@loc.lv

PARTNERI

  • LOC Olimpiskais centrs iekšējās kārtības noteikumi Apskatīt
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē