​Norisināsies pilsētas basketbola čempionāta dalībnieku sapulce

Jau pavisam drīzumā sāksies jaunā basketbola sezona Latvijas Basketbola līgā un šajā sakarā jau šobrīd ir uzsākts darbs pie 2019./20. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionāta organizēšanas, kas līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad norisināsies divās divīzijās. Ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā, ir aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem.

Arī šī gada pilsētas basketbola čempionātu organizēs Liepājas Amatieru Sporta spēļu aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori jau nākošajā nedēļā vēlas noorganizēt komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 2.oktobrī LOC Manēžas konferenču zālē (3.stāvā) pulksten 17:30. Līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu šī gada pilsētas basketbola čempionātā to varēs izdarīt sapulces laikā.

Šis jau būs ceturtais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās. Pirmajā izmēģināšanas sezonā pieteicās 10 komandas, bet nākošajās sezonās startēja jau 15 un 14 komandas, līdz ar to, čempionāta organizatori ir cerības pilni, ka dalībnieku skaits būs vismaz tikpat kupls kā pirms gada, vai pat arī nedaudz vairāk, kas sola šo čempionātu padarīt vēl interesantāku.

Plānots, ka čempionāts varētu sākties jau oktobra mēneša beigās, taču sīkāka informācija būs zināma tikai pēc dalībnieku sapulces. Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā vietu spēcīgāko saimē nodrošināja spēcīgākā 2.divīzijas komanda “Kempings ODS”, kas ir apņēmības pilna šajā sezonā parādīt “zobus” arī 1.divīzijas līdervienībām. Savukārt pirmā divīzija būs jāatstāj 1.divīzijas pēdējās vietas īpašniecei “Liepājas Universitātes” vienībai. Plānots, ka čempionāts varētu norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits vairāk kā piecu mēnešu garumā visām komandām solās būt gana liels un iespaidīgs.

Čempionāta izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 2.oktobrī pulksten 17:30, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties. Sīkāka informācija pa tālruni 26100704 vai sūtot e-pastu uz martins@e-liepaja.lv.
Vairāk rakstu