Anastasija Sevastova viesojas Liepājā, aizvada koptreniņu un sniedz autogrāfus

Anastasija Sevastova viesojas Liepājā, aizvada koptreniņu un sniedz autogrāfus 14.novembrī Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi tika aicināti uz LOC Tenisa halli, kurā viesojās liepājniece, WTA reitinga 27.vietas vietas īpašniece, Anastasija Sevastova. Anastasija aizvadīja kopīgu treniņu ar Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknēm Patrīciju Špaku, Elzu Tomasi un Alisi Vindigu.

Pēc kopējā treniņa Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem bija iespēja nofotografēties ar Anastasiju Sevastovu, kā arī saņemt autogrāfus un uzdot interesējošos jautājumus. Šo iespēju izmantoja daudzi Liepājas Tenisa sporta skolas jaunie tenisisti.

Anastasija savā dzimtajā Liepājā pavada jau vairākas dienas, lai izbaudītu Liepājas vēju un nedaudz atpūstos. Taču Anastasija izmanto arī jaunās LOC Tenisa halles priekšrocības un aizvada tenisa un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus, lai uzturētu sevi labā fiziskā formā.

Liepājas Tenisa sporta skola vēlas pateikties Anastasijai Sevastovai par iespēju organizēt šādu kopēju treniņu un sniegt paraugu Liepājas jaunajiem tenisistiem.

Informāciju sagatavoja:
Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
“Liepājas Tenisa sporta skola”
direktors
Elans Zīverts
Mob: 26374343
E-pasts: elans.ziverts@liepaja.lv
Vairāk rakstu