Bruģa Bumba turpināsies ar LOC dzimšanas dienas posmu

Bruģa Bumba turpināsies ar LOC dzimšanas dienas posmu
Šo trešdien, 31. jūlijā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisināsies piektais šī gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas tajā pašā laikā būs “LOC” dzimšanas dienas posms. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17:00 - 17:30, bet sacensību sākums pulksten 18:30.
 
“Bruģa Bumbas” 2019. gada vasaras sezona rit pilnā sparā un kopumā ir aizvadīti četri posmi, taču tie, kas joprojām vēl nav izmēģinājuši spēkus līdz šim, ir laipni aicināti piedalīties pēdējos divos posmos. Vislielākā interese līdz šim ir bijusi „U-99 vīriešu” un “U-14 zēnu” grupās, taču pēdējā posmā sasparojušās bija arī “U-99 dāmas”, kur joprojām norit interesanta cīņa par godalgotajām vietām kopvērtējumā.
 
Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī piektais finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”.
 
Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Tāpat U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Tāpēc visi trešdienas vakarā tiekamies pie Liepājas Olimpiskā centra!
 
Vecuma grupas:
U-14 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-17 zēni (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)
 
„Bruģa bumba 2019” sacensību posmi:
5.posms 31. jūlijs 18:30     (LOC Olimpiskā centra posms)
6.posms 10.augusts 11:00     (T/n Kurzeme noslēguma posms).
Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Pašvaldības aģentūra “Grobiņas Sporta centrs”, Liepājas Olimpiskais centrs, Porzingis Family Foundation, tirdzniecības nams “Kurzeme”, Street Burgers, Sportland un ADS Baltic.
Vairāk rakstu