Daugavas stadionā vairākās distancēs skries Stundas skrējienu

Daugavas stadionā vairākās distancēs skries Stundas skrējienu

Bērni, pieaugušie un pieredzējušie dalībnieki aicināti pieteikties sacensībām bez maksas līdz 19. oktobrim mājaslapā vieglatletika.lsss.lv. Bet sacensību dalībnieku numurus varēs saņemt – sacensību dienā, 21. oktobrī, kopā ar attāluma mērīšanas ierīci.

Stundas skrējiena starta/finiša zona atradīsies stadionā “Daugava”, Jūrmalas parkā 3, Liepājā. Skriešana notiks pa stadiona skrejceļu.

Dalībniekiem būs pieejamas trīs dažādas distances:
- Stundas skrējiens – 60 minūtes. Dalībnieki var sacensties ar citiem skrējējiem, saņemt piemiņas veltes un pretendēt uz uzvarētāju balvām.
- Kūpera testa skrējiens – 12 minūtes. Dalībnieki var sacensties ar citiem skrējējiem, noteikt savas fiziskās sagatavotības līmeni pēc Kūpera testa tabulas un saņemt piemiņas veltes.
- Kūpera testa skrējiens – 6 minūtes. Bērni var sacensties ar citiem dalībniekiem un saņemt piemiņas veltes.

Kā informē organizatori, tad visās Stundas skrējiena distancēs vienlaicīgi uz skrejceļa varēs skriet līdz 60 dalībniekiem. Ja kāds no skrējieniem būs nokomplektēts, tad nākošais dalībnieks tiks reģistrēts otrajā skrējienā līdz tiek sasniegts maksimālais distances dalībnieku skaits.

Stundas skrējiena visu distanču dalībniekiem trasē būs pieejams dzērienu punkts, attāluma mērīšanas ierīce (čips) un dalībnieka numurs. Pasākuma norises vietā dalībnieki varēs izmantot mantu glabātuvi un ģērbtuvi.

Sacensības organizē Liepājas Sporta spēļu skolas Vieglatlētikas nodaļa ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Tiekamies stadionā!

Foto: Ģirts Gertsons

Informāciju sagatavoja:
Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
“Liepājas Sporta spēļu skola”
Vieglatlētikas nodaļas treneris
Juris Zilvers
Mob.: 2 6266624
E-pasts: zilvers.juris@gmail.com

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē