Drīzumā tiks dots starts pilsētas basketbola čempionātam

Drīzumā tiks dots starts pilsētas basketbola čempionātam

Pilsētas basketbola čempionātu šajā gadā organizēs Liepājas Amatieru Sporta spēļu aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startēs septiņas komandas – iepriekšējā gada čempioni “LPPP/Nīca”, vicečempioni “Ģeodēzsists”, bronzas godalgas ieguvēji “Oskara Transports”, “Liepājas Universitāte”, “Lesjofors”, “LSSS” jeb Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņu pirmā komanda, kā arī iepriekšējās sezonas 2.divīzijas vicečempioni “Promenade Hotel”, kuri jau pirms gada izvirzīja sev mērķi aizcīnīties līdz 1.divīzijai un kuru pelnīti arī izcīnīja.

Tikpat liels komandu skaits būs arī 2.divīzijā – “Gavieze”, “LSSS 2” jeb sporta spēļu skolas audzēkņu otrā komanda, “Fēnikss”, “Parabelum”, “Simauto”, “Kraukļi” un čempionāta jaunpienācēji jeb debitanti “Kempings Ods”. “Simauto” komanda iepriekšējā gadā startēja augstākajā divīzijā, bet ņemot vērā iepriekšējā gada rezultātus, komandai šogad ir jācīnās 2.divīzijā. Turklāt no ceļa zīmes uz augstāko divīziju atteicās arī iepriekšējā gada 2.divīzijas čempioni “Kraukļi”, kuri tomēr neredz iespējas kā līdzīgam ar līdzīgu spēkoties ar gados jaunākiem basketbolistiem un līdz ar to izvēle bija palikt spēlēt 2.divīzijā.

Spēles abās divīzijās norisināsies divos apļos, kas katrai komandai garantēs kā minimums 12 spēles regulārajā čempionātā. Turklāt šogad ir nedaudz pamainīta izspēļu kārtība izslēgšanas spēlēs, kur pirmās divas vietas abās divīzijās automātiski nodrošinās vietu pusfinālā, savukārt 3. līdz 6.pozīcijas ieguvējiem būs jāspēlē ceturtdaļfināls, kur uzvarētājs tiks noskaidrots līdz divām uzvarām. Pēc tāda paša principa notiks arī pusfināla spēles abu divīziju ietvaros un noslēdzošajā kārtā jeb Final 4 notiks cīņas par godalgotajām vietām.

Čempionāta pirmās kārtas spēles norisināsies jau 27. un 28. oktobrī, taču precīzs spēļu kalendārs būs zināms tuvāko dienu laikā. Plānots, ka čempionāts norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits vairāk kā piecu mēnešu garumā visām komandām būs gana liels. Arī šā gada čempionātā tiks pasniegtas individuālās balvas un līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz balvas tiks pasniegtas simboliskajam pieciniekam jeb pieciem labākajiem čempionāta spēlētājiem.

Komandu sadalījums pa divīzijām:
1.divīzija

„Oskara Transports”
„LPPP/Nīca”
„Liepājas Universitāte”
„Ģeodēzists”
„Lesjofors”
“Promenade Hotel”
“LSSS”

2.divīzija
“Kempings Ods”
„LSSS 2”
„Simauto”
“Fēnikss”
“Kraukļi”
“Gavieze”
“Parabelum”.
 

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē