Izrāde TOBĀGO Liepājā pārcelta uz 09.02.2019

Izrāde TOBĀGO Liepājā pārcelta uz 09.02.2019

Iegādātās biļetes derīgas!

Ja kādu apstākļu dēļ izrādes biļešu īpašnieks nevar apmeklēt izrādi 9.02.2019, aicinām rakstīt e-pastu uz info@bilesuparadize.lv, lai atgrieztu naudu par iegādātājām biļetēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Uz tikšanos Liepājas Olimpiskajā centra lielajā Arēnā 2019.gada 9.februārī plkst. 19.00, tas pavisam noteikti būs īpaši mums visiem!

„Tobāgo” izrādes radošā komanda
”Tobāgo!” ir viens no mīļākajiem darbiem manā daiļradē, un arī viens no dārgākajiem, jo tas ir saistīts ar manu dzimto pusi – Kurzemi,” atzīst izrādes mūzikas autors Uldis Marhilevičs, piebilstot – tas neapšaubāmi ir viens no skaistākajiem un arī skumjākajiem latviešu tautas likteņstāstiem. Starp citu, viņam vasaras izrādes būs arī sena sapņa piepildījums: “Visu mūžu esmu gribējis būs aktieris, un šajā iestudējumā esmu dabūjis Stāstnieka lomu, tā ka varēšu ne tikai piespēlēt mūziku, bet varēšu arī izspēlēties kā aktieris!”
Ir izaugusi vesela paaudze, kas šo izrādi, ko tolaik noskatījās tūkstošiem cilvēku, nav redzējusi, un man liekas – ja vēl nav redzēta Tobāgo!, tad šī izrāde varētu būt labs iemesls to izdarīt,” saka izrādes libreta un dziesmu tekstu autore – dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte.
 
Izrādē „Tobāgo” piedalīsies: Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Olga Dreģe, Jānis Paukštello, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš,  Mārcis Maņjakovs, Juris Frinbergs, Indra Briķe, Madara Botmane, Varis Vētra,  Andris Bērziņš u.c.

Šovasar izrādes Kurzemē vērojamas 11.augustā plkst. 19.00 Talsu brīvdabas estrādē un 17.augustā plkst. 19.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē.

Sandis Mohovikovs
 

Vairāk rakstu