Liepājā aizrit Gudļevska vārtsargu nometne

Liepājā aizrit Gudļevska vārtsargu nometne

Starp nometnes dalībniekiem ir četri Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi – Deniss Kašins, Krists Bergmanis, Mārcis Glūzda un Edijs Ozols. Puiši atzīst, ka nometnē kopā ar Kristeru Gudļevski ir prieks trenēties, bet, vērtējot jauno vārtsargu sniegumu, Gudļevskis saka: “Puikām ir jāsaprot princips un struktūra, kā notiek vārtsargu spēle. No laika, kad es biju viņu vecumā un trenējos, daudz kas ir gājis uz priekšu – vārtsargu treneru ir daudz vairāk, viņiem ir skaidra doma un ideja, kā strādāt. Lielāko daļu no vārtsargiem, kas nometnē trenējas, es jau zinu no iepriekšējiem gadiem, un varu teikt, ka prieks skatīties uz viņu spēli!”

Nometnē strādā arī HK “Liepāja” vārtsargu treneris Reinis Repšs, kurš atzīst: “Šī ir jauna pieredze mācīties no meistara. Kristers gan nav vārtsargu treneris, bet spēlējošs vārtsargs ar lielu pieredzi. Mēs varam viens otru papildināt!” Atzinīgus vārdus saka arī HK “Liepāja” prezidents, vārtsargs Mihails Vasiļonoks: “Ir labi, ka jau otro gadu nometne notiek Liepājā, tas ir novērtējums gan hokeja hallei, gan hokeja skolai. Turklāt laba pieredze tā ir četriem jaunajiem Liepājas vārtsargiem, kā arī vārtsargu trenerim Reinim Repšam, kurš ir zinošs, talantīgs un perspektīvs jaunais treneris.”

Kristera Gudļevska vārtsargu nometne Liepājā notiek no 25. līdz 30. jūnijam un tajā trenējas vārtsargi vecumā no 13 līdz 17 gadiem.
 

Simona Laiveniece
HK “Liepāja” preses sekretāre
 

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē