LIEPĀJĀ ATVĒRTS SPORTA VESELĪBAS CENTRS

LIEPĀJĀ ATVĒRTS SPORTA VESELĪBAS CENTRS No piektdienas, 1. februāra, pēc simboliskas oficiālas atklāšanas, sācis pilnvērtīgi strādā LOC Sporta veselības cents. Tagad ikviens interesents varēs saņemt kvalitatīvus sporta diagnostikas un rehabilitācijas pakalpojumus arī Liepājā. Jaunais Sporta veselības centrs atrodas LOC Manēžas ceturtajā stāvā.

Sporta veselības centrs izveidots, lai nodrošināt visu sporta veidu un vecuma sportistiem kvalitatīvu sporta diagnostikas un rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību, kas nodrošinās kvalitatīvāku treniņu procesu sportistiem, kā arī uzlabos traumu profilaksi, kas savukārt ļaus sasniegt labākus rezultātus.

Ikviens interesents turpmāk jaunajā Sporta veselības centrā varēs veikt funkcionālās sagatavotības testu, kurā ietilpst – sirds ritma monitorings ar EKG miera stāvoklī, slodzes tests uz veloergometra Cyclus vai skrejceliņa HP Cosmos ar sirds ritma monitoringu, Vo2 max testa veikšana ar Cortex Matalyzer sistēmu, laktāta tests slodzes laikā, foto un video reģistrēšana skriešanas tehnikas analizēšanai, kā arī iespēju novērtēt ķermeņa kompozīciju ar ,,Seca’’ svariem un funkcionālo kustību un mobilitātes testus ar FMS un FMS “Y” metodēm, pēc kurām tiek sagatavoti ieteikumi funkcionālo kustību un mobilitātes uzlabošanai.

Turklāt Sporta veselības centra specialisti piedāvās plašu fizioterapijas pakalpojumu klāstu – konsultācijas, sporta un ārstnieciskās masāžas, klasisko un kenizio teipošanu, ārstniecisko vingrošanu un fizikālās terapijas- magnētterapijas, TENS un ultraskaņas procedūras.

Sporta veselības centrā pieņems pieredzējuši un kvalificēti speciālisti: sertificēts fizioterapeits Oskars Muižnieks un sertificēta fitnesa trenere un fizioterapeite Ance Zariņa

 Mārtiņš Sīlis
 LOC Mārketinga vadītājs
 +371 29233001
 www.loc.lv
Vairāk rakstu