LOC Baseins&SPA atsāks darbu

LOC Baseins&SPA atsāks darbu Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinu un SPA komplekss atsāks darbu no 17.septembra, ievērojot visus drošības pasākumus un Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus.

Peldbaseins būs atvērts katru dienu. Darba laiks no pirmdienas līdz trešdienai no 8.00 līdz 20.00, ceturtdienās un piektdienās no 8.00 līdz 21.00, bet sestdienās un svētdienās no 11.00 līdz 21.00.

Savukārt SPA zona būs atvērta no ceturtdienas līdz svētdienai no 11.00 līdz 21.00.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem SPA zonu un peldbaseinu iekštelpās drīkst apmeklēt ikviena persona vecumā no 12 gadiem, kurai ir digitālais Covid-19 sertifikāts, bet bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, drīkst apmeklēt SPA zonu un peldbaseinu kopā ar pavadošo personu, kurai ir digitālais Covid-19 sertifikāts.

Ierodoties LOC Baseins&SPA, ir jāuzrāda Covid-19 sertifikāts QR koda veidā un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejuplādēt tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas - https://covid19sertifikats.lv/.
Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē