LOC Baseins&SPA atsāks darbu 15.novembrī

LOC Baseins&SPA atsāks darbu 15.novembrī LOC(Liepājas Olimpiskā centra) Baseins&SPA komplekss no 15.novembra atsāks darbu epidemioloģiski drošajā jeb zaļajā zonā, ievērojot visus drošības pasākumus un Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus.

Epidemioloģiski drošajā jeb zaļajā zona paredz, ka gan personāls, gan apmeklētāji var uzrādīt Covid-19 sertifikātu (ir noslēguši vakcinācijas procesu vai izslimojuši Covid-19).

Peldbaseins būs atvērts katru dienu. Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai no 8.00 līdz 21.00, bet sestdienās un svētdienās no 11.00 līdz 21.00.

Savukārt SPA zona būs atvērta no otrdienas līdz svētdienai no 11.00 līdz 21.00.
Paužot atbalstu valdības un mediķu centieniem cīņā pret Covid-19 pandēmiju ierodoties LOC Baseins&SPA, ir jāuzrāda Covid-19 sertifikāts QR koda veidā un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejuplādēt tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas - https://covid19sertifikats.lv/.

LOC Baseins&SPA ir lielākais un modernākais peldbaseinu un SPA centrs Kurzemē ar lielo, mazo peldbaseinu un SPA kompleksu, kurā ietilpst gan dažāda veida ūdens atrakcijas bērniem, gan atpūtas un relaksācijas iespējas pieaugušajiem. Pēc aktīvas atpūtas ūdenī ikvienam ir iespēja apmeklēt piecu veidu pirtis (sauso saunu, mitro saunu, sāls saunu, turku pirti, aromātisko pirti) un dažāda veida masāžas baseinus. Baudot atpūtu SPA zonā, ir iespēja veldzēt slāpes un baudīt veselīgu, svaigi spiestu sulu Tropical kokteiļu bārā.
Papildus informācijai: Toms Jēkabsons, LOC Baseins&SPA vadītājs. + (371) 634 80000. E-pasts baseins@loc.lv.
Vairāk rakstu