LOC saņem pasākumu producentu asociācijas kvalitātes zīmi

LOC saņem pasākumu producentu asociācijas kvalitātes zīmi Šī gada 20. martā, Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājas Olimpiskais centrs(LOC) kā uzticams un kvalitatīvs pakalpojumu sniedzējs jau ceturto reizi saņēma Latvijas Pasākumu producentu asociācijas (LaPPA) kvalitātes zīmi.

Biedrība LaPPA sākot ar 2014. gadu piešķir “LaPPA Kvalitātes zīmi” tiem uzņēmumiem, kas LaPPA biedru balsojumā atzīti par kvalitatīviem un uzticamiem. Tas, protams, nenozīmē, ka citi uzņēmumi nesniedz izcilus un labus pakalpojumus, taču “LaPPA Kvalitātes zīmi” saņem tie uzņēmumi, kas lielākajai daļai industrijas profesionāļu ir kļuvuši par visuzticamākajiem sadarbības partneriem. Kopā ar “LaPPA Kvalitātes zīmi” nozares piegādātāji saņem LaPPA sertifikātu, kas uzskatāms par nozares atzinību un apliecinājumu par kvalitatīvu un izcilu darbu.

LOC kā pasākumu norises vieta ir gandarīta, ka Latvijas Pasākumu producentu asociācijas biedri jau ceturto gadu pēc kārtas ir novērtējuši ieguldīto darbu un nebeidzamo vēlmi sniegt maksimāli kvalitatīvu, pretimnākošu un augstvērtīgu servisu ikvienam pasākumu rīkotājam.
Vairāk rakstu