Norisināsies pilsētas basketbola čempionāta dalībnieku sapulce

Norisināsies pilsētas basketbola čempionāta dalībnieku sapulce

Pilsētas basketbola čempionātu šajā gadā organizēs Liepājas Amatieru Sporta spēļu aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori jau nākošajā nedēļā vēlas noorganizēt komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 26.septembrī LOC Manēžas konferenču zālē (3.stāvā) pulksten 18:30. Līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu šī gada pilsētas basketbola čempionātā to varēs izdarīt sapulces laikā.

Šis jau būs trešais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās. Pirmajā izmēģināšanas sezonā pieteicās 10 komandas, bet iepriekšējā sezonā startēja jau 15 komandas, līdz ar to, čempionāta organizatori ir cerības pilni, ka dalībnieku skaits būs vismaz tikpat kupls kā pirms gada, vai pat arī nedaudz vairāk, kas sola šo čempionātu padarīt vēl interesantāku.

Plānots, ka čempionāts varētu sākties jau oktobra mēneša beigās, vai arī novembra mēneša sākumā, taču sīkāka informācija būs zināma tikai pēc dalībnieku sapulces. Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā vietu spēcīgāko saimē nodrošināja divas spēcīgākās 2.divīzijas komandas “Kraukļi” un “Promenade Hotel”. Savukārt pirmā divīzija būs jāatstāj “Simauto/LPPP” un “Lesjofors” vienībām, lai gan “Lesjofors” komandai vēl ir cerības palikt spēcīgāko saimē ar nosacījumu, ja kopējais komandu skaits šajā gadā palielināsies kaut vai par vienu vienību. Plānots, ka čempionāts varētu norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits piecu mēnešu garumā visām komandām solās būt gana liels un iespaidīgs.

Čempionāta izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 26.septembrī pulksten 18:30, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties. Sīkāka informācija pa tālruni 26100704 vai sūtot e-pastu uz martins@e-liepaja.lv.

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē