Olimpiskajā centrā notiks jubilejas šaha festivāls Liepājas rokāde

Olimpiskajā centrā notiks jubilejas šaha festivāls Liepājas rokāde

Pirmajās divās dienās notiks "Open" turnīrs, 4.augustā būs ātrspēle un mačs ar Lietuvu. Savukārt vakara pusē sāksies superturnīrs un komandu turnīrs, kas noslēgsies 5.augusta priekšpusdienā.

Kā informē turnīra organizators Āris Ozoliņš, šobrīd jau zināmi četri superturnīra uzaicinātie šahisti. Tie ir lielmeistari Igors Kovaļenko, Edvīns Ķeņģis, Daniels Frīdmans (Vācija), Aleksandrs Halifmans (Krievija). Viņiem pievienosies četri labākie spēlētāji no "Open" turnīra.

Savu ierašanos Liepājā uz jubilejas festivālu kā goda viesis apstiprinājis Eiropas Šaha savienības prezidents, lielmeistars Zurabs Azmaiparašvili (Gruzija) un "Liepājas rokādes" pirmā superturnīra uzvarētājs, lielmeistars Darmens Sadvakasovs (Kazahstāna), kurš šobrīd ir sekmīgs uzņēmējs un Kazahstānas, Šaha akadēmijas īpašnieks. Tiek gaidīta arī Liepājas patstāvīgā viesa, Starptautiskās Šaha federācijas prezidenta Kirsana Iļumžinova ierašanās.

Īpaša dāvana visiem šahistiem ir ar "Liepājas rokādi" paralēli notiekošais vērienīgais pludmales festivāls "Summer Sound". Organizatori aicina interesentus pieteikties šaha festivālam un mačam ar Lietuvu savlaicīgi. Par 8 eiro vienam cilvēkam par nakti vēl var palikt Jūrniecības koledžas dienesta viesnīcā, bet par speciālu cenu pieejama arī viesnīca "Amrita".

Festivāla nolikums apskatāms šeit:
https://www.sahafederacija.lv/media/uploads/2018/01/08/Liepajas_rokade_2018__nolikums.pdf

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē