Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājā notiekošo “Turkish Airlines” Četru nāciju turnīru

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājā notiekošo “Turkish Airlines” Četru nāciju turnīru No 18. oktobra visās "BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv sākas biļešu pārdošana uz Liepājā notiekošo “Turkish Airlines” Četru nāciju turnīru.

Liepājas turnīrā bez Boba Hārtlija vadītās Latvijas nacionālās izlases startēs arī Baltkrievija, Francija un Slovēnija.
Kanādiešu speciālista Boba Hārtlija padotie pirmo maču Četru nāciju turnīrā aizvadīs ceturtdien, kad plkst.19:30 spēkosies ar Slovēniju, dienu vēlāk mūsu hokejisti tiksies (19:30) ar Franciju, bet turnīru Latvija noslēgs sestdien (17:30) pret Baltkrieviju.

Latvijas izlases rindās Liepājas turnīrā mēs redzēsim arī tādus pieredzējušus valstsvienības spēlētājus kā Miku Indraši, Kasparu Daugaviņu, Kristeru Gudļevski, Robertu Bukartu, Ralfu Freibergu un Artūru Kulda. Latvijas valstsvienības sastāvā spēlēs arī vietējā čempionāta spēlētāji - Sandis Zolmanis, Lauris Bajaruns, Kirils Galoha, Raimonds Mikus Vītoliņš un citi. Tāpat godam būs pārstāvēta Liepāja, jo no HK “Liepāja” komandas laukumā dosies vārtsargs Kristaps Nazarovs, aizsargs Kristers Freibergs un uzbrucējus Romāns Nekļudovs. 
Pirmās 500 biļetes var iegādāties par sekojošām cenām: dienas biļete - 7.00 eur, skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti - 4.00 eur. Turnīra biļete - 15.00 eur, skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti - 10.00 eur. Bezmaksas ieeja līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot).

Biļetes uz “Turkish Airlines” Četru nāciju hokeja turnīru Liepājā var iegādāties ŠEIT: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/hokejs/turkish-airlines-cetru-naciju-turnirs-67693/
Vairāk rakstu