Sākusies reģistrācija individuālajam čempionātam novusā

Sākusies reģistrācija individuālajam čempionātam novusā

Tāpat kā pagājušo gadu dalībnieki tiks izlozēti četrās apakšgrupās, kur būs jācīnās par iekļūšanu katras grupas labāko desmit spēlētāju vidū, lai turpinātu cīņas pusfinālā. No pusfināla 40 dalībniekiem 16 labākie tiks uz finālu, tā arī garantējot sev vietu Liepājas 2018.gada kausa izcīņā, kas norisināsies decembra mēnesī.

Savukārt tie, kuri netiks pusfinālā, cīnīsies Cerību kausā 2018. Sacensības plānotas trešdienās un ceturtdienās no 19.septembra līdz 29.novembrim ceturtdienās LSEZ Lauma Fabrics SIA, Ziemeļu ielā 19, kā arī LOC cokoltstāvā blakus minigolfam. Kluba biedriem sacensības bezmaksas, pārējiem – 2EUR pa sacensību vakaru. Jauniešiem līdz 18.g.v BEZMAKSAS. Līdzi jābūt savai kijai un novusa ripai (ja kādi jautājumi par inventāru, šis tas ir arī pieejams LiepājasNK rīcībā -  Zvanīt Ilmāram Strakšam.) Piedalīties var gan kungi, gan dāmas.

Pietikumi tiek pieņemti līdz 18.septembrim Ilmāram Strakšam pa telefonu sms veidā 25932560 vai e-pastu ilmars77@inbox.lv.

Grupu izloze 18.septembrī plkst.18.00 LOC cokolstāvā blakus minigolfam.

Vēlot sportisko veiksmi,
Ilmārs Strakšs
 

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē