Šķirnes suņu izstāde pulcēs tuvus un tālus viesus

Šķirnes suņu izstāde pulcēs tuvus un tālus viesus

Izstāde Liepājā pulcēs tuvus un tālus viesus  – izstāžu dalībniekus un viņu atbalstītājus -   no daudzām valstīm.

Dienas pirmajā pusē (no 10:00) noritēs ekspertīzes izstāžu ringos, kur suņa eksterjera un rakstura kvalitātes atbilstību šķirnes standartam vērtēs starptautiskie tiesneši no Latvijas, Kipras, Itālijas, Portugāles un Baltkrievijas.

Šogad pirmo reizi, paralēli izstādei, stadiona teritorijā, norisināsies arī Obediences un Rally Obediences sacensības, kur suņi demonstrēs savas paklausības iemaņas un sadarbību ar saimnieku.

Dienas otrajā pusē (no 15:00 līdz 16:00) turpat varēsiet vērot Liepājas kanisterapijas komandas teatrālu uzvedumu un dejas ar suņiem.  No 16:00 Jūsu uzmanībai dažādi konkursi. Piemēram, savā meistarībā sacentīsies mazie hendleri redzēsiet pāru un audzētavu izgājienus un par izstādes labākā suņa titulu spēkosies spilgtākie savu šķirņu pārstāvji.

Dalībai izstādē pieteikti liels skaits suņu. Ikvienam interesentam būs iespēja satikties ar audzētājiem, komunicēt un iegūt konsultācijas, kā arī dalīties pieredzē. Iespējams, ka tieši šeit Jūs noskatīsiet kādu no četrkājaino draugu šķirnēm, kuras pārstāvis nākotnē varētu kļūt par Jūsu ģimenes locekli.

Visas dienas garumā varēs iegādāties preces dzīvniekiem. Izstādes teritorijā apmeklētāju ērtībai būs pieejami ēdināšanas pakalpojumi.

Tie būs īsti svētki suņiem, audzētājiem, suņu saimniekiem un ikvienam, kas sevi uzskata par suņu mīli!

Ieejas maksa apmeklētājiem: pieaugušajam - 5 eur, bērnam – 2 eur,  vienam izstādes dalībnieka pavadonim – bezmaksas ieeja, katram  nākamajam – 3 eur.
 

Vairāk rakstu
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē