Street Burgers posms aicina pie sevis Bruģa bumbas cienītājus

Street Burgers posms aicina pie sevis Bruģa bumbas cienītājus Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sākās ar startiem Grobiņā pilsētas svētku ietvaros, kur kopumā startēja 28 komandas, bet turpinājums nepilnas trīs nedēļas vēlāk sekoja pie tirdzniecības centra “XL Sala”, kas pie sevis pulcēja 21 komandu. 

Vislielāko interesi pirmajos posmos ir izrādījušas „U-99 vīriešu” komandas, taču nav izslēgts, ka trešajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, jo cīņa par kopvērtējuma augstāko pakāpienu joprojām ir atvērta un aktuāla. Pirmajos divos posmos pie uzvarām visās grupās ir tikušas septiņas dažādas komandas, līdz ar to, cīņas solās būt ne mazāk spraigas arī piektdienas vakarā.

Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”.

Liepājas burgernīca labākajām komandām būs sagādājusi vērtīgas dāvanu kartes, ar kurām būs iespējams iegādāties garšīgas pusdienas vai vakariņas jau uzreiz pēc posma noslēguma. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Tāpat U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Tāpēc visi piektdienas vakarā – uz Street Burgers posmu pie LOC ledus halles!

Vecuma grupas:
U-14 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-17 zēni (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

„Bruģa bumba 2019” sacensību posmi:
3.posms 28. jūnijs 18:30     (Street Burgers posms)
4.posms 13. jūlijs 11:00     (T/n Kurzeme posms)
5.posms 31. jūlijs 18:30     (LOC Olimpiskā centra posms)
6.posms 10.augusts 11:00     (T/n Kurzeme noslēguma posms).
Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Pašvaldības aģentūra “Grobiņas Sporta centrs”, Liepājas Olimpiskais centrs, Porzingis Family Foundation, tirdzniecības nams “Kurzeme”, Street Burgers, Sportland un ADS Baltic.
Vairāk rakstu