TRENERIS

Funkcionālie treniņi – uzlabo vispārējo funkcionalitāti organismā, jo tiek veikti muskuļu spēka un izturības treniņi. Trenējoties tiek nodarbināts viss ķermenis, ieskaitot iekšējo muskulatūru, uzlabojas stāja un tiek samazinātas sāpes dažādās ķermeņa vietās. Treniņus iespējams apmeklēt gan individuāli, gan grupās.
 
Ķermeņa kompozīcijas analīze – tiek noteikts klienta ķermeņa masas un struktūras sadalījums. Procedūras laikā tiek mērīts svars, tauku daudzumu procentuāli un kilogramos, ķermeņa masas indekss, lielā un muskuļu masa, kopējais ķermeņa šķidruma daudzums un metabolais indekss. Iegūtie rezultāti izmantojami diagnostikai, bet galvenokārt, rehabilitācijas un fitnesa monitorēšanai, lai izvērtētu klienta panākumus un ārstēšanās efektivitāti. 

KONTAKTI

  • Adrese Brīvības iela 55, Liepāja, LV-3401
  • Tālrunis (+371) 25779990
  • E-pasts maneza@loc.lv
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pirms tīmekļa vietnes lietošanas un piekrišanas sīkdatņu izmantošanai, aicinām iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanu tīmekļa vietnē Uzzināt vairāk. Sīkdatnes var akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm izvēlēm Piekrītu Nepiekrītu
Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē